BEACH ARENA BVA

Twoje miejsce na sportowej mapie Poznania

BEACH ARENA BVA

Twoje miejsce na sportowej mapie Poznania

Beach Arena

To miejsce, które stworzyliśmy dla wszystkich pasjonatów siatkówki plażowej pragnących podnosić swoje umiejętności.

Oddaliśmy do Waszej dyspozycji obiekt, na którym trenują nasi podopieczni. Idealna lokalizacja w centrum miasta Poznania, wysokiej jakości piasek oraz siatkarski osprzęt, a także różnorodne strefy uzupełniające tworzą doskonałe miejsce do treningu siatkówki plażowej.


0
Wysokiej jakości
boiska
0
Profesjonalnych
piłek
0
+
Godzin na piasku
w sezonie
0
Różne strefy
dla Użytkowników

Co u nas znajdziesz?

Z każdym sezonem rozwijamy Beach Arena, żeby w jeszcze większym stopniu zaspokoić potrzeby Plażowiczów, którzy korzystają z naszego obiektu. Sprawdź jak obecnie wyglądają nasze boiska.

3 boiska z wysokim piłkochwytem

Najważniejszym punktem całej Beach Areny są trzy boiska do siatkówki plażowej wyposażone w profesjonalny osprzęt oraz oficjalne piłki Mikasa obowiązujace w polskich oraz międzynarodowych rozgrywkach.

Dodatkowo boiska otoczone są wysokim piłkochwytem, natomiast specjalnie wyselekcjonowany piach do siatkówki plażowej uzupełniany jest przed każdym sezonem.


Strefa przygotowania motorycznego

Gumy, rollery, sztanga, obciążenia oraz specjalna nawierzchnia to tylko niektóre elementy strefy przygotowania motorycznego na poznańskiej Beach Arenie.

Obiekt przygotowany jest zarówno dla Zawodników, którzy chcieliby przeprowadzić pełnowymiarowy trening motoryczny, jak również dla tych, którzy potrzebują aktywować swoje mieśnie przed treningiem siatkarskim.


Strefa chillout z minibarem

Po każdym treningu bęziesz miał okazję nie tylko skorzystać z prysznica, ale również zrelaksować się w naszej strefie chillout. Odpowiednia muzyka, wygodne leżaki oraz namiot chroniący przed słońcem to idealne warunki, żeby rozpocząć regenrację.

Dodatkowo zapraszamy do naszego minibaru, w którym możesz zakupić zarówno niezbędne napoje izotoniczne, ale również zdrowe przekąski wysokobiałkowe.


Poznaj opinie Plażowiczów

którzy mieli okazję korzystać z Beach Areny

„Tylko Ci, którzy ryzykują pójście za daleko dowiedzą się, jak daleko można dojść”

T.S. Eliot

Newsy BVA

Dzisiątki godzin treingów na piasku, hali czy siłowni, a także udział w obozach czy turniejach zarówno na polskich jak i międyznarodowych obiektach. Sprawdź co słychać w naszej wilczej rodzinie.

Królowie śniegu – Miki Kaczmarek ze złotem

Polacy w składzie: Michał Matyja, Piotr Groszek, Karol Szczepanik i Mikołaj Kaczmarek (wychowanek BVA) zdobyli złoty medal CEV Snow Volleyball European Tour. Dla Polaków to genialny sezon - w 3 turniejach zdobyli 2 srebrne i 1 złoty medal! Nerwy ze stali W niedzielę Wielkanocną, pierwszą poważną próbę charakteru nasza drużyna zaliczyła już w ćwierćfinale. Po pierwszym przegranym secie (10-15) wygrywamy emocjonująca końcówkę...

Powiew lata w środku zimy – za nami kolejny camp w Spale

Mieliśmy przyjemność w genialnych warunkach spędzić obóz przygotowawczy w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. 24 stopnie, podgrzewany piasek i dostęp do infrastruktury sportowej między 8:00, a 20:00 to warunki, w których praca na początku lutego jest nie tylko przyjemna, a również bardzo owocna. 30 Uczestników pracowało pod okiem 4 trenerów z doświadczeniem międzynarodowym: Stefan Wyszyński, Paweł Lewandowski, Julia Gierczyńska i Tomasz...

BVA o krok od medali w ORLEN Mistrzostwach Polski seniorów

Orlen Mistrzostwa Polski w 2023 odbyły się kolebce polskiej siatkówki plażowej - Starych Jabłonkach. Wszyscy pamiętamy niesamowite turnieje rangi światowej (World Toury, Mistrzostwa Świata). Stare Jabłonki dla polskiej społeczności beach volley’a są miejscem szczególnym i niewątpliwie wszyscy uczestnicy marzyli o tym, aby w Mistrzostwach Polski odegrać główną rolę.  Mikołaj Głowacki (trener BVA) / Piotr Kołtuński - 17. miejsce Mikołaj Głowacki, trener BVA,...

Ponad 200 par na Mistrzostwach Polski Masters i medale dla BVA!

Od 2002 roku zawodnicy powyżej 35 roku życia rywalizują w Mistrzostwach Polski Masters w siatkówce plażowej. Prestiżowy turniej co roku bije rekordy frekwencji. W roku 2023 wystartowało ponad 200 duetów w 14 kategoriach wiekowych: 4 kobiece (od +35 do +50), 8 męskich (od +35 do +70) i 3 mixtowe (od +35 do +50). Długowieczność siatkarzy plażowych W siatkówce halowej zawodnik zbliżający się...

Niesamowita walka i srebro dla BVA w Pucharze Polski

W najnowszym rozdziale historii Beach Volleyball Academy (BVA), Tomasz Jaroszczak i Jarosław Lech, dostarczyli fanom siatkówki plażowej niezapomnianych chwil podczas udziału w Pucharze Polski 2023. Po zaciętej rywalizacji, para BVA zdobyła srebrny medal, plasując się na najwyżej lokacie wśród polskich drużyn. Konsekwentny side-out i potężny blok w ćwierćfinale Po dobrym otwarciu turnieju w sobotę,  Jaro/Jaro awansowali do czołowej szóstki turnieju i niedzielnej...

Masz do nas dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób – z przyjemnością rozwiążemy Twoje wątpliwości