Kamil Warzocha

Trenerem na obozie letnim!

Znany w BVA z poprzedniego sezonu, szeroko uśmiechnięty absolwent Akademii Wychowania Fizycznego – Kamil Warzocha będzie z nami na obozie letnim w Kołobrzegu. Kamil, który w gronie trenerskim szybko zyskał pseudonim „polski Leon” świetnie dogaduje się z najmłodszymi uczestnikami i ze wzajemnością! Trener Kamil cele treningowe realizuje poprzez kreatywne gry i zabawy ruchowe, które sprawią, że trening siatkówki plażowej to dla młodzieży czysta przyjemność.

Kamil to również trener przygotowania motorycznego, który na co dzień pracuje z II ligową drużyną z Jasła oraz innymi sportowcami. Starsi gracze, będą mieli okazję popracować nad mobilnością, szybkością czy zdolnością do generowania mocy, podczas jednostek ukierunkowanych właśnie na przygotowanie fizyczne.

Warto dodać, że Kamil to świetny siatkarz plażowy:

  • 2 krotny medalista Grand Prix Polski w siatkówce plażowej
  • Reprezentant Polski na arenie międzynarodowej w imprezach rangi Pucharu Świata
  • Medalista World Tour w siatkówce na śniegu.

„To już trzeci camp w jakim będę miał przyjemność uczestniczyć. Jest to nowość w Polsce by kierunkować młodzież stricte w siatkówkę plażową. Popieram ten projekt całym sobą. Wszyscy uczestnicy od kadry Trenerskiej po młodzież mocno utożsamiają się z Beach Volley Academy co buduje mocną więź i rodzinną atmosferę. Natomiast możliwość analitycznego i metodycznego trenowania w formie świetnej zabawy oraz ogromne zaangażowanie trenujących to coś co cenie najbardziej. Do zobaczenia ??” – wspomina Kamil Warzocha

Odnośniki:

Przypominamy, że do 31.03 zapisy na obóz w niższej cenie.

Udostępnij wpis

Shopping Cart