Daniel Barbosa

Karierę zawodniczą zaczynał u boku Mistrza Olimpijskiego – Bruno Rezende. Absolwent Paranaense Univesity w Brazylii. Jako trener pracował m. in. z młodzieżową drużyną Casccais Volley4all oraz jak asystent trenera w Benfice Lizbona, z którą występował nawet w Lidze Mistrzów siatkarzy! Coach Danio poza merytoryczną wiedzą, na każdym treningu przekazuje swoim podopiecznym ogromną dawkę uśmiechu! A to wszystko w języku angielskim!

Tomasz Jaroszczak

Założyciel BVA, absolwent AWF w Poznaniu, trener siatkówki PZPS oraz trener przygotowania motorycznego. W dorobku ma już wiele sukcesów na arenie ogólnopolskiej (medale Grand Prix Polski) oraz międzynarodowej (Puchar Czech). Trener Tomek z pewnością poprowadzi kolejnych podopiecznych do dużych sukcesów, a nowych zawodników zarazi niekończącą się pasją do sportu!                 

 

Julia Gierczyńska

Wicemistrzyni Europy U20, Uczestniczka Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires, multimedalistka Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych. W poprzednim sezonie udowodniła, że jest równie skuteczną trenerką jak zawodniczką zdobywają z naszymi dziewczętami srebrny medal Mistrzostw Wielkopolski Juniorek Młodszych. Julia to niezwykle waleczna zawodniczka i wymagająca trenerka, która wyciśnie maksimum możliwości z każdego gracza!

Shopping Cart