TRWA TYDZIEŃ NABOROWY BVA

Za nami pierwszy miesiąc roku szkolnego, nowych wyzwań i organizacji czasu. Czas zadbać o rozwój fizyczny podczas zajęć pozalekcyjnych. Szkolenie młodzieży to nie tylko kreowanie przyszłych mistrzów sportu – to również integralna praca podczas procesu wychowawczego. Z tego założenia wychodzą trenerzy BVA, którzy poza przekazywania wiedzy i doświadczenia siatkarskiego, chcą jak najlepiej poznać i zrozumieć młodych zawodników.

Chcesz być mistrzem, zawodowym sportowcem? Świetnie – wskażemy Ci drogę, przekażemy całą wiedzę, zapewnimy dodatkowe jednostki treningowe. A może sport to sposób na spędzenie czasu, zabawę przez ruch i kontakt z rówieśnikami? W obu przypadkach wygrałeś! Obniżysz poziom stresu, zwiększysz siłę i wytrzymałość układu ruchu, obniżysz ryzyko otyłości, nadciśnienia czy chorób serca. Ponadto podniesiesz tak ważną w ostatnich latach odporność.

Piramidę szkolenia zaczynamy od zajęć ogólnorozwojowych w grupie skrzatów, które świetnie się bawią poprzez wszechstronną aktywność fizyczną. Wraz z rozwojem sportowym i ontogenetycznym w treningach zaczynają dominować elementy siatkarskie. Kadeci / juniorzy to już świadomi sportowcy, których treningi uzupełnia praca z brazylijskim trenerem przygotowania motorycznego. Na tym etapie szlifujemy elementy charakterystyczne dla siatkówki plażowej. Tak ułożona piramida szkolenia pozwala najlepszym dojść do poziomu rywalizacji o najwyższe cele rozgrywkach młodzieżowych oraz seniorskich. Ukończenie wieku juniora nie przekreśla Twojej drogi z BVA – możesz kontynuować osiąganie celów w dorosłej plażówce, wspólnie z rodziną Beach Volleyball Academy.

Znajdź grupę dla siebie i zadzwoń +48 693 569 408 lub napisz biuro@bvacademy.pl aby rozpocząć przygodę z BVA.

FAQ:

 1. Co przygotować na pierwszy trening?
  Strój sportowy, wygodne buty, butelkę wody niegazowanej.
 2. Gdzie odbywają się treningi?
  W okresie od października do kwietnia są to szkolne hale sportowe SP 15 (os. Sobieskiego) oraz SP 12 (os. Zwycięstwa). Od kwietnia do końca sierpnia przenosimy do naszego plażowego domu – Beach Arena to klubowy kompleks boisk do siatkówki plażowej (ul. Wyspiańskiego).
 3. Czy za treningi naborowe obowiązuje opłata?
  Pierwszy tydzień dla nowych graczy jest bezpłatny. Po tym czasie podpiszemy 9 miesięczną umowę, z 30 dniowym okresem wypowiedzenia.
 4. Czy treningi odbywają się również w wakacje?
  Tak – siatkówka plażowa to w dużej mierze sport wakacyjny – treningi w
  lipcu i sierpniu to dla plażowiczów ważny okres, dlatego zachęcamy aby między wyjazdami wpadać na Beach Arenę!
 5. Czy Akademia organizuje obozy?
  Tak – co najmniej 2 razy w roku (ferie zimowe oraz lato) to czas wspólnych wyjazdów. Zdradzimy Wam już teraz – to jest niesamowity czas, którego nie można opuścić! Sprawdź nadchodzące obozy

Udostępnij wpis

Shopping Cart