OBOZY Z BVA

Wyrusz z nami w siatkarską podróż

OBOZY Z BVA

Wyrusz z nami w siatkarską podróż

Campy BVA

Nasze obozy to przede wszystkim siatkówka plażowa w najlepszym wydaniu! Ale znajdziesz tu również o wiele więcej.

Od ponad 7 lat organizujemy obozy siatkarskie w różnych miejscach w Polsce. Podczas każdegocampu skupiamy się w całości na naszych podpiecznych, a nasza doświadczona kadra trenerska skrupulatnie pracuje nad podniesieniem Twoich umiejętności.


0
+
Uczestników
treningów
0
Lat na rynku
plażowym
0
+
Zdobytych
medali
0
+
Godzin na piasku
w sezonie

Aktualne Campy BVA

Nasze campy są dla wszystkich pasjonatów siatkówki plażowej. Jeżeli pragniesz poprawić swoje siatkarskie umiejętności pod okiem wybitnych trenerów i spędzić czas w gronie fantastycznych ludzi – zapraszamy!

1-5 MAJA 2024

Września

18-24 LIPCA 2024

Kołobrzeg

26-28 LIPCA 2024

Września

Weź udział w naszych campach

I dołącz do grona zadowolonych Plażowiczów

„Złote medale nie są tak naprawdę zrobione ze złota. Są wykonane z potu i determinacji”

Dan Gable

Trenerzy BVA

Podczas naszych campów zawsze macie okazję współpracować z doświadczonymi i zaangażowymi trenerami. Dobierając kadrę stawiamy na profesjonalizm, warsztat oraz charakter dopasowany do naszej filozofi szkoleniowej.

DANIEL BARBOSSA

TOMASZ JAROSZCZAK

JULIA GIERCZYŃSKA

PAWEŁ LEWANDOWSKI

STEFAN WYSZYŃSKI

JOANNA WIATR

JAROSŁAW LECH

KAMIL WARZOCHA

PAWEŁ PEŁKA

ŁUCJA KOZIOROWSKA


Co wyróżnia BVA?

Poza profesjonalnym podejściem do każdej aktywności

Rozwój Zawodnika

Do każdego gracza podchodzimy jak do diamentu, a naszą misją jest jego precyzyjne oszlifowanie. Wspólnie obierzemy strategię, dzięki której osiągniesz swój Mount Everest.

Przygotowanie Motoryczne

Wyzwaniom fizycznym jakie stawia siatkówka plażowa podołasz, dzięki współpracy z trenerem przygotowania motorycznego BVA – pochodzącym z Brazylii Danielem Barbosa.

Liczne Sukcesy

Zawodnicy BVA z powodzeniem startują w zawodach dopasowanych do wieku i doświadczenia: od młodzieżowych Mistrzostw WLKP, po Mistrzostwa Polski seniorów czy Beach Pro Tour.

Profesjonalna Kadra

Trenerzy to praktycy z bogatą karierą, m.in. reprezentanci Polski, uczestnicy Mistrzostw Świata czy Igrzysk Olimpijskich. Poza nieprzeciętnymi kompetencjami, uśmiech i energię gwarantowane.

Trening Mentalny

Jeden z 4 filarów przygotowania sportowca, kluczowy na wysokim poziomie zaawansowania. U nas dowiesz się jak zarządzać stresem, dbać o motywację czy budować pewność siebie.

Know-How

Lata spędzone na piaskach całego świata pozwoliły nam zbudować system szkolenia, który przeprowadzi Cię przez etapy rozwoju sportowego. Dołącz do BVA i wejdź na wyższy level beach volley’a.

Newsy BVA

Dzisiątki godzin treingów na piasku, hali czy siłowni, a także udział w obozach czy turniejach zarówno na polskich jak i międyznarodowych obiektach. Sprawdź co słychać w naszej wilczej rodzinie.

Królowie śniegu – Miki Kaczmarek ze złotem

Polacy w składzie: Michał Matyja, Piotr Groszek, Karol Szczepanik i Mikołaj Kaczmarek (wychowanek BVA) zdobyli złoty medal CEV Snow Volleyball European Tour. Dla Polaków to genialny sezon - w 3 turniejach zdobyli 2 srebrne i 1 złoty medal! Nerwy ze stali W niedzielę Wielkanocną, pierwszą poważną próbę charakteru nasza drużyna zaliczyła już w ćwierćfinale. Po pierwszym przegranym secie (10-15) wygrywamy emocjonująca końcówkę...

Powiew lata w środku zimy – za nami kolejny camp w Spale

Mieliśmy przyjemność w genialnych warunkach spędzić obóz przygotowawczy w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. 24 stopnie, podgrzewany piasek i dostęp do infrastruktury sportowej między 8:00, a 20:00 to warunki, w których praca na początku lutego jest nie tylko przyjemna, a również bardzo owocna. 30 Uczestników pracowało pod okiem 4 trenerów z doświadczeniem międzynarodowym: Stefan Wyszyński, Paweł Lewandowski, Julia Gierczyńska i Tomasz...

BVA o krok od medali w ORLEN Mistrzostwach Polski seniorów

Orlen Mistrzostwa Polski w 2023 odbyły się kolebce polskiej siatkówki plażowej - Starych Jabłonkach. Wszyscy pamiętamy niesamowite turnieje rangi światowej (World Toury, Mistrzostwa Świata). Stare Jabłonki dla polskiej społeczności beach volley’a są miejscem szczególnym i niewątpliwie wszyscy uczestnicy marzyli o tym, aby w Mistrzostwach Polski odegrać główną rolę.  Mikołaj Głowacki (trener BVA) / Piotr Kołtuński - 17. miejsce Mikołaj Głowacki, trener BVA,...

Ponad 200 par na Mistrzostwach Polski Masters i medale dla BVA!

Od 2002 roku zawodnicy powyżej 35 roku życia rywalizują w Mistrzostwach Polski Masters w siatkówce plażowej. Prestiżowy turniej co roku bije rekordy frekwencji. W roku 2023 wystartowało ponad 200 duetów w 14 kategoriach wiekowych: 4 kobiece (od +35 do +50), 8 męskich (od +35 do +70) i 3 mixtowe (od +35 do +50). Długowieczność siatkarzy plażowych W siatkówce halowej zawodnik zbliżający się...

Niesamowita walka i srebro dla BVA w Pucharze Polski

W najnowszym rozdziale historii Beach Volleyball Academy (BVA), Tomasz Jaroszczak i Jarosław Lech, dostarczyli fanom siatkówki plażowej niezapomnianych chwil podczas udziału w Pucharze Polski 2023. Po zaciętej rywalizacji, para BVA zdobyła srebrny medal, plasując się na najwyżej lokacie wśród polskich drużyn. Konsekwentny side-out i potężny blok w ćwierćfinale Po dobrym otwarciu turnieju w sobotę,  Jaro/Jaro awansowali do czołowej szóstki turnieju i niedzielnej...

BVA CAMPS FOTO

Podczas naszych campów dbamy o wysokiej jakości materiały foto oraz video, które są świetną pamiątką z obozu oraz do pełnej dyspozycji naszych Plażowiczów

BVA CAMPS VIDEO

Masz do nas dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób – z przyjemnością rozwiążemy Twoje wątpliwości